Referans Referans Referans Referans Referans


Baden- Württemberg Gençlik Kolları Bölge Toplantısı gerçekleştirdi

Toplantıya başta ATİB BW Bölge Başkanı Abdülcelil Akyüz olmak üzere, Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Yıldırım, BW Bölge Gençlik kolları Başkanı Serdar Düzgün, Göppingen Kız Kolları Başkanı Müjgan Ersoy, Albstadt Gençlik kolları Başkanı Emre Varlı, Herrenberg Gençlik kolları Başkanı Mikail Çavuş, Kornwestheim Gençlik kolları Başkanı Muhammed Akyüz, Plochingen Gençlik kolları Başkanı Gökhan Tekkoyun ve Göppingen’den ise gençler katıldılar.


Baden-Württemberg Bölge Başkanı Serdar Düzgün‘ün yönetiminde başlayan toplantıda, sırasıyla birimler faaliyet ve çalışmalarını anlatan bilgilendirme sunumu yaptılar. Ardından BW Gençlik kolları yönetim kurulu yeniden inşaa edildi ve görevler verildi. Görevlerin başında bulunan arkadaşlarımız:

Başkan: Serdar Düzgün
Başkan Yardımcısı: Emre Varlı
Sekreter/Faaliyet Sorumlusu: Mikail Çavuş
Muhasip: Gökhan Tekkoyun

Mütakiben gelecek dönem için yıllık faaliyet taslağını tasarladılar. Belirlenmiş faaliyetlerin gerçekleşmesi ve bu faaliyetlerden tam verim alınabilmesinin önemine dikkat çeken katılımcılar, yöneticilerin bu konudaki sorumlulukları üzerine de konuştular. ATİB Göppingen‘ nin ev sahipliği yaptığı toplantı Kur-an‘ ı Kerim tilavetiyle son buldu.