top of page

ATİB 25. Dönem 4. GYK Toplantısı, Genel Merkez‘de ve Çevrim içi olarak gerçekleşti

Salgından dolayı, diğer bütün sivil kitle kuruluşları gibi teşkilatımızda planlı olarak yaptığı faaliyetleri, çevrim içi olarak hayata geçirmektedir. Bu bağlamda 25. Dönem 4. GYK Toplantısı Genel Merkez‘de ve çevrim içi olarak gerçekleşti.

 

Merkez Heyetin ve GYK Üyelerinin salgın şartlarını dikkate alarak, Genel Merkez den katıldığı toplantıya, arzu eden GYK Üyeleri‘ninde çevrim içi üzerinde dahil oldular.

 

Yüce kıtabımız Kuran-ı Kerim‘in tilavetinden sonra, Genel Başkanımız Durmuş Yıldırım, selamlama konuşması ile başlayan toplantı, daha sonra birim başkanlarının yapılan faaliyetlerle ilgili GYK Üyelerini bilgilendirmeleri ile devam etti. Toplantı daha sonra GYK Üyelerinin gündemdeki konularla ile ilgili fikir, görüş ve temennilerini dile getirmeleri ile, gündemin sonuna gelindi.

 

Genel Başkanımız Durmuş Yıldırım, yaptığı değerlendirme konuşmasında, hem önüzmüzdeki faaliyetlerler ilgili, hemde yaklaşmakta olan mübarek Kurban Bayramı ve ATİB‘in Kurban Kampanyası ile ilgili dikkat edilmesi gereken ve bizim için elzem konuları vurgulayarak dile getirdi. Genel Başkanımız değerlerdirme konuşmasını, yaklaşan Kurban Bayramı‘nın hem nefislerimize, hem teşkilatımıza ve bütün İslam Alemine hayırlara vesile olması dileğiyle tamamladı. Okunan Asr Suresi ile 25. Dönem 4. GYK Toplantısı sonra erdi.

bottom of page