Baden Württemberg Kadınlar Bölge Toplantısı

ATİB Avrupa Türk İslam Birliği Genel Başkan Yardımcısı Kübra Sancak Baden Württemberg Kadınlar Teşkilatı 1. Bölge toplantısını Horb’ta gerçekleştirdi.

Toplantıya Eksiksiz katılan Dernek Kadın Başkanlarımız ve yönetimleri ile Bölge Başkanımız Melda Bayezit “Teşkilatçılık” Genel Başkan Yardımcısı Kübra Sancak tarafından da “Çalışma Stratejisi" konulu ders işlendi.

Organizelerinden dolayı Bölge Başkanımız Melda Bayezit hanıma, ev sahipliğini üstlenen Horb Kadın Kolu Başkanımız Hatun Şahin hanım ve yönetimine,programa katılan bütün Dernek Kadın Kolları Başkanlarına ve yönetimlerine teşekkür ediyoruz.

Kassel cami ziyareti

ATİB Genel Başkan Yardımcısı Kadınlar Sorumlusu Kübra Sancak hanım ve arkadaşları ATİB Kassel Ahmet Yesevi Camii kadın teşkilatımızın kahvaltı programına misafir oldu. 


Kassel Kadınlar Sorumlusu Yıldız Yılmaz hanım ve yönetimi ile yapılan çalışmalar hakkında bilgiler paylaştılar. 


Aynı zamanda yeni dönem için faaliyetler ve planlamalar üzerine istişarelerde bulunuldu..

Hanımların buluşması samimi ortamda iyi bir katılımla gerçekleşti.


Kassel Kadınlar Sorumlumuza ve yönetimine misafirperverliklerinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz..

ATİB Merkezi programı

ATİB Genel Merkez Kadınlar Teşkilatı başkanlığı, çeşitli kategorilerde hanımlara, ailelere yönelik konferans ve seminerler tertip etmektedir


Sağlık, eğitim, kültür, sanat, tarih, aile, çocuk, gençlik ve kisisel gelişim alanlarında güncel konferans ve seminerler devam ediyor.

Kişisel Gelişim konferanslarından "İletişimsizlik" adlı konferans Sosyolog Kevser Karaarslan tarafından ATİB Genel Merkezimizde hanımların katılımıyla gerçekleştirildi.

Programın açılışında ATİB Genel Başkan Yardımcısı ve Kadınlar Sorumlusu Kübra Sancak, misafirlere ve konuşmacıya teşekkür ederek verimli ve keyifli bir program temennisinde bulundu.

Konuşmacımız Kevser Karaarslan hanıma, katılımcı tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz.

Niedersachsen Bölge Toplantısı 

ATİB Avrupa Türk İslam Birliği Genel Başkan Yardımcısı Kübra Sancak ve yönetimi Niedersachsen ve Bremen Eyaleti Kadınlar Teşkilatı 1. Bölge toplantısını Hannover’de yaptı.

Toplantıya Eksiksiz katılan Dernek Kadın Başkanlarımız ve yönetimleri ile Genel Başkan Yardımcısı Kübra Sancak tarafından "Teşkilatçılık ve Çalışma Stratejisi" konulu ders işlendi.

Organizelerinden dolayı Bölge Başkanımız Seher Özdemir hanıma, ev sahipliğini üstlenen Hannover Kadın Kolu Başkanımız Selma Yılmaz hanım ve yönetimin,programa katılan bütün Dernek Kadın Kolları Başkanlarına ve yönetimlerine teşekkür ediyoruz

                                                                                                                                                                                                                                                         | Impressum | Disclaimer

ATİB-Union der Türkisch – Islamischen Kulturvereine in Europa e.V.

 

Neusser Str. 553 | D-50737 Köln | Tel: 00 49 (221) 316010 | Fax: 00 49 (221) 323420 | e-mail: info@atib.org
Bankverbindung: Sparkasse KölnBonn Konto Nr: 1900 69 61 86 | BLZ: 370 501 98 | IBAN: DE393705 0198 1900 6961 86 | BIC: COLSDE33