top of page

ATİB 25. Dönem 5. GYK Toplantısı, Genel Merkez‘de  gerçekleşti

ATİB, bir izin mevsiminin daha sonunda, yeni bir faaliyet döneminin başında, 25. Dönem 5. GYK Toplantısını GYK-Üyelerinin katılımıyla  Köln‘deki Genel Merkezin'de gerçekleştirdi. 

 

Yüce kitabımız Kuran-ı Kerim‘in tilavetinden sonra, Genel Başkanımız Sayın Durmuş Yıldırım'ın, selamlama konuşması ile başlayan toplantı, daha sonra birim başkanlarının yapılan faaliyetlerle ilgili GYK Üyelerini bilgilendirmeleri ile devam etti. Toplantı daha sonra GYK Üyelerinin gündemdeki konularla ile ilgili fikir, görüş ve temennilerini dile getirmeleri ile gündemin sonuna gelindi.   

 

Genel Başkanımız Durmuş Yıldırım, yaptığı değerlendirme konuşmasında, hem önüzmüzdeki faaliyetlerler ilgili, hemde yaklaşmakta Federal Meclis Seçimi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Önümüzdeki seçimlere iştirak etmenin toplumumuz açısından önemini vurgulayan Genel Başkanımız: "Seçimlere mutlaka katılmalıyız ve yakınlarımızı da bu konuda teşvik etmeliyiz",   dileğiyle konuşmasını tamamladı. Okunan Asr Suresi ve ikramdan sonra 25. Dönem 5. GYK Toplantısı sonra erdi. 

ATIB Pressereferat

bottom of page