top of page

Türkiye Cumhuriyeti Köln Başkonsolosu

Sayın Barış Ceyhun Erciyes bey

ATİB Genel Merkezini ziyaret etti

TR

2000px-Flag_of_Turkey.svg.png

DE

1920px-Flag_of_Germany.svg.png

Türkiye Cumhuriyeti Köln Başkonsolosu Sayın Barış Ceyhun Erciyes bey ATİB Genel Merkezini ziyaret etti.
Karşılıklı istişareler öncesinde ATİB Genel Başkanı Durmuş Yıldırım Barış Ceyhun Erciyes bey’in nazik ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Köln Başkonsolosumuz Sayın Barış Ceyhun Erciyes ‘’ Yapmış olduğunuz güzel faaliyetleri memnuniyetle takip ediyoruz, bugün burada sizlerle beraber olmanın memnuniyeti içindeyiz, yapacağımız ortak çalışmalarda burada yaşayan Vatandaşlarımızın sorunlarına çareler üretebiliriz, Sivil Toplum Kuruluşlarının Avrupa’da yaşayan Vatandaşlarımız için çok önemli olduğuna inanıyor yapılan çalışmaların kıymetini taktir ediyoruz dedi’’.

ATİB Genel Başkanı Durmuş Yıldırım ‘’Sivil Toplum Kuruluşlarının daha fazla bir araya gelerek Toplumumuzun meseleleri hakkında istişare yapmalarının önemine vurgu yaptı’’. Yıldırım, yapılacak her güzel işin yanında yer alacaklarını ATİB olarak buna hazır olduklarını ifade etti. Durmuş Yıldırım Sayın Başkonsolosumuzu yakında gerçekleşecek olan Gönül Birliği Şölenimize davet etti.

ATİB Genel Sekreteri Nurdoğan Aktaş söz alarak ‘’ Bizler ATİB olarak koordineli çalışma prensibini benimsemiş bir Teşkilatız üzerimize düşen neyse yapmaya hazırız, burada önemli olan Avrupa’da yaşayan Vatandaşlarımızın bizden beklentisini yerine getirerek Çatı Kuruluşlarının belli noktalarda beraberce hareket etmelerinin önemine inanıyoruz dedi’’.

Görüşmede, ATİB Genel Başkan Yardımcısı Hanefi Şimşek, ATİB Genel Muhasibi Şaban Duran, ATİB Organizasyonlar ve Ticari İşler sorumlusu Deniz Kalaklı hazır bulundular.

bottom of page