top of page

ATİB Genel Başkanı Durmuş Yıldırım
ATİB Darmstadt Emir Sultan Külliyemizi ziyaret etti

Darmstadt Teşkilatımızın İmamı Değerli Hocamız Emrah Doğan bey için düzenlenen veda programına katılan ATİB Genel Başkanı Yıldırım bir konuşma yaptı.

Konuşmasında, Emrah Doğan Hocamız yapmış olduğu faaliyetlerle, yetiştirdiği talebelerle, katkı sağladığı programlarla ismi anılan değerli bir Hocamızdır. Şu ana kadar bir çok Hocalarımız Teşkilatlarımızda görev almışlar ve kıymetli çalışmalarda bulunmuşlardır, hepsini dualarımızla anıyoruz. Lakin, değerli Emrah Doğan Hocamız gibi üstün görev anlayışında olan, emeğini esirgemeden hizmet eden Hocalarımızın bizlerde ve üyelerimizde daha farklı derin izler bıraktığını söyleyebiliriz.
Sayın Hıcamıza bundan sonraki hayatında hayırlı, sağlıklı ömürler diliyorum. Allah kendisinden razı olsun, dedi. İlaveten böyle güzel bir program hazırlayarak bizleri davet eden Darmstadt Emir Sultan Külliyemizin değerli Başkanı Sayın Ragıp Yazıcı beye teşekkürlerimi sunuyorum diyerek sözlerini noktaladı.

ATİB Genel Başkanı Durmuş Yıldırım’ın Heyetinde, ATİB Genel Muhasibi Şaban Duran, ATİB Genel Başkan Baş Danışmanı Mahmut Aşkar, ATİB Denetleme ve Haysiyet Divanı Başkanı ve Gençlik Eğitim Sorumlusu Hidayet Kayaalp, ATİB Ticari İşler sorumlusu Deniz Kalaklı bulundular...

Durmuş Yıldırım

 

ATİB Genel Başkanı

bottom of page