top of page

ATİB Anaokulu Karne Programı

TR

2000px-Flag_of_Turkey.svg.png

DE

1920px-Flag_of_Germany.svg.png

ATİB Avrupa Türk İslam Birliği ve YTB Yurt Dışı Türkler Başkanlığının iş birliği ile yürütülen '' Sırt Çantamda Kültürüm'' isimli Anaokulu projemiz Ara Karne Programı Genel Merkezimizde yoğun bir katılımla gerçekleşmiştir.

ATİB Genel Başkanı Durmuş Yıldırım yaptığı konuşmada; ‘‘Nesillerimizin devamı, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız, Allah (cc)‘ın bize bir emanetidir. Bu emaneti iyi korumalı, sevmeli ve sahip çıkmalıyız‘‘ dedi. Eğitimde en önemli faktör Aile eğitimidir, Ailenin önemine vurgu yapan ATİB Genel Başkanı Yıldırım katılım ve eğitimcilere teşekkür ederek konuşmasını noktaladı.

Eğitim ve Proje Koordinatörümüz Kevser Karaarslan projenin içeriği hakkında bilgi vermesinin yanı sıra ailelere pedagojik aktarımlar ve tavsiyelerde bulundu, yoğun katılım sebebi ile ailelere teşekkür etti. Minik öğrencilerimizin bizzat kendi performanslarını sahneledikleri program ailelerini

duygulandırdı.

Genel Başkan Durmuş Yıldırım ve Proje Sorumlusu Kevser Karaarslan, bu projenin yürütülmesinde emeği geçen değerli eğitmenlerimiz; Gamze Coşkun, Bilge Dönmez, Elif Mollabekirler, Saadet Elmas Hanım‘lara teşekkür ettiler.

Karne merasiminin ardından Balıkesirliler derneği folklor ekibi de kültürümüzün özlenen kokusunu salonumuza taşıdı ve bizlere güzel bir gösteri sundu.

bottom of page